AHMET-HALE KALKIR ANAOKULUNDAN 2017 YIL SONU ETKİNLİĞİ

Sultanhanı Ahmet-Hale Kalkır Anaokulu Öğrencileri heyecanla hazırladıkları Yıl Sonu Gösteri ve Sergisini sundular..

14 Mayıs 2017 Pazar 19:27 < SULTANHANI
Sultanhanı Ahmet-Hale Kalkır Anaokulu Öğrencileri Yıl Boyunca El becerileri ile Yaptıkları birbirinden güzel ürünler ve Öğrendikleri Dans ve hareketler ile Sergi ve Gösteri Sundular.

Sultanhanı'nın bağımsız alanı olan tek Anaokulu olan Milli eğitim bakanlığına bağlı Ahmet-Hale Kalkır Anaokulu bahçesinde düzenlenen Programa Öğrenci Velileri ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı. Programda Yıl boyunca öğrendikleri şarkıları söyleyen minikler program için hazırladıkları birbirinden güzel gösterileri sundular. Sahnede Heyecanla Anne, babaları ve tüm izleyiciler için hazırladıkları gösterileri sunarken, onları izlemeye gelen Anne ve Babaları da enaz minikler kadar heyecanlı oldukları gözlendi. Program sonunda Palyaço gösterilerisi ile oldukça eğlenen öğrenciler okul döneminde bir yıl boyunca hazırladıkları el emeği ürünlerin sergilendiği serginin gezilmesi ile program son buldu.

Programda Görüşlerini aldığımız Öğrenci velileri, Sultanhanında tek olan ve 4-6 Yaş Grubu miniklerin Okul öncesi hazırlık eğitimi ve gelişimi konusunda büyük katkı sağlayan Sultanhanı Ahmet-Hale Kalkır Anaokulunun Sultanhanı için çok önemli bir hizmeti sunduğunu belirterek özellikle bir çok çocuğun okul öncesi eğitimi sayesinde kendisini geliştirdiğini ve ilkokulda çok daha başarılı olduklarını vurguladılar ve Okul müdüremiz Naime Karagülle başta olmak üzere okulda görev yapan öğretmenlerimize üstün çaba ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz dediler.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Aksaray ⇓
İmsak 05:12
Güneş 06:34
Öğle 12:55
İkindi 16:23
Akşam 19:06
Yatsı 20:23
*Aksaray
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6642     EURO 6.4072     IMKB 98878     ALTIN 240,197    
Sitemizi Nasıl Buldunuz?

sanalbasin.com üyesidir
UA-51824840-1