GECE GÜNDÜZ PROGRAMI SULTANHANINDA

Türkiye'nin En büyük kervansarayına sahip olan Sultanhanı Ulusal yayın yapan Televizyon kanallarının da gözdesi...

02 Mayıs 2017 Salı 15:14 < SULTANHANI
Türkiye'nin En büyük Kervansarayı ve İnşaallah Yakın zamanda da En genç ilçesi olacak olan Sultanhanı Ulusal bazda yayın yapan Televizyon Kanallarının da gözdesi oluyor. Yakın zamanda başlayacak Resterasyon ile de Aslına ve Orjinaline uygun olarak Restore edilecek Sultanhanı bu resterasyondan sonra Ülkemizin ve Dünyanın ilgisini çok daha fazla çekecek ve bir çok dizi filmin çekiminin de Sultanhanında yapılacağı tahmin ediliyor.

SULTANHANI KANAL 7 EKRANLARINDA TANITILACAK

Sempatik Türkücü Kürşat’ın kendine has sunumuyla ekrana gelen Gündüz Gece Anadolu topraklarının keşfedilmeyi bekleyen birbirinden güzel yerlerini Kanal 7 izleyenleri için geziyor.  Farklı kültürler, yöresel türküler, Anadolu insanının samimi sohbetleri Gündüz Gece ile ekranları şenlendiriyor.

Kürşat’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelen Gündüz Gece, Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyor. Ekran başındakilere oturdukları yerden Anadolu’yu gezme imkanı sunan Gündüz Gece köy meydanlarından keyifli sohbetlere, düğünlerden ilginç adetlere yer veriyor.

İşte ilgiyle izlenen bu programın son çekimleri Sultanhanında yapıldı. Dünya'nın en büyük Kervansarayı ile Halı tamirciliğinin Dünyaca ünlü merkezi olan Sultanhanı bu program ile izleyicilere tanıtılacak. Sultanhanı Çekimleri yapılan ve Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Gündüz Gece Programını Türkücü Kürşat Sunuyor. Sultanhanı bölümünün yayınlanacağı Programın ramazan ayı başlarında Kanal 7 de yayınlanması planlanıyor.

Sultanhanı ile birlikte Aksaray malaklısı da dahil bir çok konunun tanıtılacağı programın kesin yayın tarihi ileriki haftalarda duyrulacak.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Aksaray ⇓
İmsak 05:12
Güneş 06:34
Öğle 12:55
İkindi 16:23
Akşam 19:06
Yatsı 20:23
*Aksaray
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6744     EURO 6.4180     IMKB 98802     ALTIN 240,444    
Sitemizi Nasıl Buldunuz?

sanalbasin.com üyesidir
UA-51824840-1