bakırköy escort


Bugün: 29.09.2020

AKSARAY BELEDİYESİN`DEN ÇAĞRI MERKEZİ

AKSARAY BELEDİYESİN`DEN ÇAĞRI MERKEZİ
Modern belediyecilik anlayışı ile vatandaşlara en güzel şekilde hizmet veren Aksaray Belediyesi, teknolojinin tüm imkânlarını bu yönde kullanmaya devam ediyor.26.10.2013 12:11

444 55 68 ve 153 nolu telefonları arayan vatandaşlar sabah 08.30 akşam 19.00 saatleri arasında yeni kurulan çağrı merkezinin hizmetinden faydalanabilecekler.

Aksaray Belediyesi yetkilileri çağrı merkezi ile ilgili yaptıkları açıklamada şu görüşlere yer verdiler

“Aksaray belediyesi olarak Başkanımız Sayın Nevzat Palta’nın talimatları doğrultusunda teknolojinin bütün imkânlarını vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Bu kapsamda da bir ilki gerçekleştirdik. Kurumsal anlamda gerçekleştirilen tüm iletişimlerin kontrol altına alınması, istek ve şikâyetlerin doğru yönlendirilmesi, kurum kimliğinin doğru yansıtılması, vatandaş geri dönüşlerinin değerlendirilmesi, bilgi güncelliğinin korunması, net ölçümleme ve değerlendirme yapılabilmesi için 444 55 68 ve 153 `Çağrı Merkezi’miz halkımızın hizmetine girmiştir.

Çağrı Merkezi`n de insan ilişkileri konusunda eğitilmiş, iletişimi profesyonel olarak yönetebilen uzman bir ekip ve ekip yöneticisi bulunmaktadır.

Çağrı Merkezi`n de vatandaşlardan gelen istek ve şikâyetler karşılanmakta, ödeme işlemleri hakkında bilgi verilmekte, vatandaşlar aranarak belediye hizmetleri hakkında bilgilendirilmektedir. Vatandaşlar ile yapılan tüm konuşmalar kayıt edilmekte ve ekip yöneticisi tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Çağrı Merkezimiz 08.30 – 19.00 saatleri arasında hizmet verecektir.


Etiketler: aksaray haberleri -aksaray -sultanhanı haber

Diğer AKSARAY haberleri

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 997