FATİH MAHALLESİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

FATİH MAHALLESİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Fen işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerin Fatih mahallesinde yaptığı asfalt çalışmalarını yerinde inceledi..26.10.2013 12:18

Mahalle sakini vatandaşlar, yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Nevzat Palta’ya teşekkür ederek “Ölene kadar arkanızdayız” dediler.

Başkan Nevzat Palta asfalt çalışmalarıyla ilgili açıklamasında şunları söyledi “ Fen işlerine bağlı ekiplerimiz şu anda Fatih mahallemizin daha önce yarım bıraktığımız daha sonra döneceğimizi söylediğimiz yerlerdeki çalışmaları devam ettiriyorlar. Aşağı yukarı Ftih mahallesinin büyük bir kısmını toparladık. İnşallah birkaç gün içerisinde de şu anda eksik olan kısımları da inşallah toparlarız diye düşünüyorum. Tabi burada bunları yaparken de şuna özellikle dikkat ediyoruz. Mutlaka altyapının bitmesi gerekir diye düşünüyoruz. Alt yapısı da biten yerlerinde büyük bir kısmını şu anda da işte olduğu gibi bu asfalt çalışmalarımızı da inşallah sonlandırmış olacağız. Yine hedeflerimize inşallah hızlı adımlarla devam ediyoruz

. Verdiğimiz sözleri yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Ekiplerimiz gece gündüz, hatta bayramda bile çalıştılar. Dördüncü günü çalıştılar. Cumartesi Pazar çalışıyorlar. Akşamları mesaiye kalıyorlar. Tabi Aksaray çok büyük bir alana yerleşmiş bir şehir. Oturum alanı çok fazla. Bir milyondan fazla nüfusu kaldıracak bir alana yayılmış bir şehir. Dolayısıyla bu çerçeve içerisinde de biraz bizim zamana ihtiyacımız oluyor. Ama genel anlamda dediğim gibi toparlamaya çalıştık. İnşallah birkaç gün içinde buradan çıktıktan sonrada yine eksik olan kalan yerlere gireceğiz. Hacılar harmanından bahsettik, söz verdik kısmen. Arkasından Tacin mahallesine söz verdik. Ereğli kapının bir kısmı eksik kalan kısımları var onları inşallah. ve kademe kademe kademe diğer mahallelerde altyapı kısmen bitmiş olan yerlerde bu eksikleri giderceğiz. Tabi şöyle bir şeyde ortaya çıkması doğru değil, tüm şehrin her tarafını bizim yenileme gibi bir lüksümüz yok. Buda israf olur buda doğru olmaz. Bizim amacımız burada bozulmuş, yıpranmış olan yerler, yoksa asfalt var iyi kötü bu asfaltı tekrar söküp yeniden yapmakta çok doğru değil. Bu hassasiyetlerimizde mutlaka korumamız gerekir diye düşünüyorum. O açıdan bu hassasiyetler çerçevesi içerisinde bu çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Hayırlı olsun şehrimize. İnşallah hayırlı olsun diyorum.”

Vatandaş ise yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti şu şekilde dile getirdiler

“ Başkanımızdan Allah razı olsun, hep geldi bize söz verdi ve yapacak teşekkür ediyoruz.

Başkanımızdan çok memnunuz Allah razı olsun. her zaman için teşekkür ediyoruz. Asfaltlarımız için. Sözünün adamı. Sözünü tuttu. Her zaman için arkasındayız. Ölene kadarda arkasındayız.” 


Etiketler: aksaray haberleri -aksaray -sultanhanı haber

Diğer AKSARAY haberleri

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 774