ÜNLÜ YÖNETMEN SEMİH KAPLANOĞLU SULTANHANI'NDA SİNEMA FİLMİ ÇEKİYOR

ÜNLÜ YÖNETMEN SEMİH KAPLANOĞLU SULTANHANI'NDA SİNEMA FİLMİ ÇEKİYOR
Ünlü Yönetmen Semih Kaplanoğlu'nun Yönetmenliğinde ''Buğday'' Filmi sultanhanı Kervansarayında Çekiliyor06.12.2014 14:24

Dünyanın En Büyük Kervansarayı Olan Sultanhanı Kervan sarayı Film Yönetmenlerini Cezbetmeye devam ediyor. Şimdiyekadar Onlarca Dizi ve Sinema Filminin Çekildiği Sultanhanında bugünlerde Altın Ayı Ödülü Almış Ünlü Yönetmen Semih Kaplanoğlu ''Buğday'' isimli Sinema Filminin çekimlerini yapıyor.. 

Yönetmen Kaplanoğlun dan Filmin Konusu Hakkında Bilgi İstedik Fakat Çekimleri Süren Filmin Sinema Filmi Olduğu için  Konusu Hakkında fazlaca Bilgi Veremeyeceğini vurguladı.

Yönetmen Kaplanoğlu, Sultanhanında Olmaktan Mutlu oldugunu ve ''İlgi ve Alakalarından dolayı Başta Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak olmak Üzere Bizlerden Yardımını esirgemeyen Sultanhanı Halkına Teşekür ediyorum'' dedi.

 Filmin Sahnesinden Görüntü Almamıza izin verilmezken, Öğrenebildiğimiz Kadarıyla Filmin Konusunun, genetik Araştırmalar ve iklim Değişikliği nedeniyle bitki ve hayvan türlerinin soyunun tükenmeye yüz tuttuğu, dünyanın korunaklı Sehirler ölü topraklar Olarak ikiye ayrıldığı Bir dönemde Geçen Bir Film Olduğu 50 Yıl Sonraki Dünya ve Türkiye Zamanının Yansıtılacağı öğrenildi.

 Filmin 2015 Yılı İçerisinde Vizyona Girmesi planlanıyor.

www.sultanhani.gen.tr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sultanhanımızdan Fiğüran Oyuncu...


Etiketler: aksaray -aksaray haberleri -aksaray gündemi -aksaray siyaseti -aksaray yerel haberler -sağlık haberleri -siyaset haberleri -ekonomi haberleri -aksaray belediyesi -aksaray valiliği -şeref ataklı -haluk şahin yazgı -aksaray siyaseti -eskil haberleri -ortaköy haberleri -gülağaç -sarıyahşi -güzelyurt -sultanhanı -eşmekaya -incesu -yenikent -bozcamahmut -demirci -aksaray gazeteleri

Diğer SULTANHANI haberleri

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1873