VALİ AYKUT PEKMEZ TURİZMİ HEP BERABER GELİŞTİRMELİYİZ

Aksaray Valisi Aykut Pekmez Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında İl Kültür ve Turizm Müdürü ve turizm sektör temsilcilerini makamında kabul etti.

19 Nisan 2017 Çarşamba 16:00 < AKSARAY HABERLERİ
Ziyarette, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Doğan 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri hakkında Vali Pekmez’e bilgi verdi.
Doğan, Sultanhanı Beldesinde yapılacak Turizm Haftası açılış töreninin Tunceli ilinde meydana gelen helikopter kazasında şehitlerimiz bulunması nedeniyle Vali Aykut Pekmez’in talimatıyla iptal edildiğini söyledi.
Sektör temsilcileri ile bir süre görüşerek görüş alışverişinde bulunan Vali Aykut Pekmez; Aksaray’ın Kapadokya bölgesinde her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği önemli turizm merkezleri arasında bulunduğunu söyledi.
Çok eski medeniyetlere ev sahipliği yapan kentin inanç, kültür ve diğer tabii güzellikleri ile zengin turizm potansiyeli olduğunu belirten Vali Pekmez Aksaray’da turizmin geliştirilmesi adına hep birlikte çalışacaklarını ifade etti.
Turizmin Aksaray’da gelişmesine katkı sağlayan sektör temsilcilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Vali Pekmez Turizm Haftasını kutlayarak sektör temsilcilerine teşekkür etti.
 
 
-Kutlu Doğum Haftası

2017 yılı ‘Kutlu Doğum’ Haftası Aksaray Müftülüğünce düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlanacak.
 Aksaray İl Müftüsü Cemalettin Bal beraberinde bir heyet ile Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti. Vali Pekmez’e çiçek takdim eden Müftü Bal, Diyanet İşleri Başkanlığının yayınlarından oluşan çeşitli kitaplar hediye ederek Aksaray’da yapılacak etkinlikler hakkında Vali Pekmez’e bilgi verdi.
Müftü Bal Hz. Peygamber ve Güven Toplumu temalı olarak kutlanacak 2017 yılı Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Konya İl Müftüsü Prof. Dr. Ali Akpınar’ın konuşmacı olarak katılacağı konferans programı düzenlediklerini 21 Nisan Cuma günü Aksaray Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek programa bütün Aksaraylıları davet ettiklerini bildirdi. 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Aksaray ⇓
İmsak 05:12
Güneş 06:34
Öğle 12:55
İkindi 16:23
Akşam 19:06
Yatsı 20:23
*Aksaray
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6408     EURO 6.3789     IMKB 100207     ALTIN 239,091    
Sitemizi Nasıl Buldunuz?

sanalbasin.com üyesidir
UA-51824840-1